Jon Favreau

Jon Favreau
 1. Aslan Kral Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Aslan Kral Türkçe Dublaj izle 2019 Yılı Filmleri, Animasyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Aslan Kral izleDünyanın en acımasın bölgelerinden bir tanesi olan Afrika’nın derin bölgelerinde doğacak olan genç aslan Simba'nın, hırslı düşmanlarına karşı verecek olduğu ormanlar kralı hakimiyeti, burada yaşamakta olan hayvanlar arasındaki sıkı dostluklar ve kindarlıklar ile örülü öyküsü, Walt Disney tarafından yeniden beyaz perde ile buluşuyor. Disney'in en çok sevilen aslanı bir kez daha karşımızda adalet ve kendini tanıma gibi önemli taşlarla bezeli olacak olan çok güzel bir yolculuğa doğru adım adım çıkıyoruz.
  • 2019
  • USA
  • 1080p
  • 1.493
  • 0
  Iron Man 2 Filmi – Demir Adam 2 2010
  Tüm Bilgiler
  Iron Man 2 Filmi – Demir Adam 2 2010 2010 ve Öncesi, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Iron Man 2 Filmi – Demir Adam 2 2010 Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.0 İMDB puanlı filmin yönetmeni Jon Favreau , Iron Man 2 Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Milyarder mucit Tony Stark’ın zırhlı Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafından bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez. Tony, yanında Pepper Potts ve James Rhodes ile birlikte yeni ittifaklar kurar ve büyük güçlerle yüzleşir.
  • 2010
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.0
  • 640
  • 0
  Iron Man 1 Filmi – Demir Adam 2008
  Tüm Bilgiler
  Iron Man 1 Filmi – Demir Adam 2008 2010 ve Öncesi, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Iron Man 1 Filmi – Demir Adam 2008 Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.9 İMDB puanlı filmin yönetmeni Jon Favreau , Iron Man Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :“Iron Man – Demir Adam” karakterinin, çizgi roman tutkunlarıyla ilk tanışması 1962 yılında oldu. Kısa sürede geniş kitlelerin severek okuduğu çizgi romana dönüşen “Iron Man – Demir Adam”da Çin ordusu için silah yaratmak zorunda bırakılan milyoner sanayici Tony Stark, istemeden yaptığı bu çalışma sırasında kendisi için de gizlice zırh üretiyordu. Böylece Çinliler’in kontrolünden çıkarak onları durdurabileceğine inanıyordu. Çin’den kaçıp ABD’ye geri döndüğünde tehlikeli bir komplonun varlığını keşfedince durdurabilmek için de Demir Adam’a dönüşüyordu. Demir Adam’ın çok ünlü bir de düşmanı vardır. Kısaca M.O.D.O.K. adıyla bilinen bu düşman, sadece öldürmek için dizayn edilmiş beyinsel bir organizmadır. Sallanan sandalyesinde oturan kocaman kafalı bir yaratıktır. Ancak yönetmen Jon Favreau’nun Myspace sitesinde yaptığı açıklamaya göre, Soğuk Savaş dönemini çağrıştırdığı için filmde M.O.D.O.K.’a yer verilmeyecek. Demir Adam’ın düşmanı olarak Mandarin Çinli’si yer alacak.
  • 2008
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.9
  • 703
  • 0
  Zathura Bir Uzay Macerası Filmi – 2005
  Tüm Bilgiler
  Zathura Bir Uzay Macerası Filmi – 2005 2010 ve Öncesi, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Zathura Bir Uzay Macerası Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 6.1 İMDB puanlı filmin yönetmeni Jon Favreau , Zathura Bir Uzay Macerası Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Babaları işe giderken, iki kardeşi ablalarına emanet eder. Altı yaşındaki Danny ve on yaşındaki Walter can sıkıntısından patlayan çocuklardır.Tartışmaları üst noktaya çıkınca, Walter, Danny’yi kovalamaya başlar. Danny servis asansörüne saklanır. Ama Walter onu şaşırtır, ve o karmaşa esnasında, Danny’yi karanlık ve ürkütücü bodruma indirir. İki kardeş burada ‘Zathura’ adında eski püskü metal bir masa oyunu bulurlar. Ağabeyini kendisiyle oynamaya ikna etmeyi başaramayan Danny, oyunu kendi başına oynamaya başlar. Küçük çocuk, daha yaptığı ilk hamlede, bunun normal bir oyun olmadığını anlar. Uzay gemisi piyonu kendi kendine hareket eder ve iniş yaptığı yerden bir kart çıkar. Kartın üzerinde, ‘Meteor yağmuru, hemen kaçın’ yazmaktadır. Birdenbire evin üzerine sıcak, eriyik meteorlar yağmaya başlar. Danny ve Walter çatılarındaki deliğe bakarken, dehşet içinde, uzayın karanlık ve derin bir köşesine çekildiklerini fark ederler.
  • 2005
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 6.1
  • 824
  • 0
  Orman Çocuğu Filmi – The Jungle Book 2016
  Tüm Bilgiler
  Orman Çocuğu Filmi – The Jungle Book 2016 2016 filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Orman Çocuğu Filmi – The Jungle Book 2016 Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.4 İMDB puanlı filmin yönetmeni Jon Favreau , Orman Çocuğu Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Mowgli , bebekken geldiği ormanda kurtlar tarafından büyütülmüş, siyah panter Bagheera’nın akıl hocalığıyla çok şey öğrenmiş bir çocuktur. Ancak insanlardan hoşlanmayan Bengal kaplanı Shere Khan onu ormanda istemeyince evi bildiği tek yeri terk etmek zorunda kalır. Yolculuk boyunca birbirinden değişik yaratıklarla ve durumlarla karşılaşan Mowgli, kendini keşfetmek yolunda çok daha fazlasını öğrenecektir.
  • 2016
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.4
  • 678
  • 0

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle