mega sözlük
uk
Assassin’s Creed (Suikastçının İnancı) Türkçe dublaj izle
İncele
Assassin’s Creed (Suikastçının İnancı) Türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
Assassin's Creed izle, Assassin's Creed türkçe dublaj izle, Assassin's Creed full izle, Suikastçının İnancı izle, Suikastçının İnancı türkçe dublaj izle, Genetik hatıralarının kilidini açan devrimci bir teknoloji sayesinde Callum Lynch (Michael Fassbender), 15. yüzyılda İspanya'da atalarından Aguilar de Nerha'nın maceralarını yaşıyor. Callum gizemli bir gizli topluluğun soyundan geldiğini keşfeder, Assassinler ve baskıcı ve güçlü Templar organizasyonuna katılmak için günümüzde inanılmaz bilgi ve becerileri toplar.
 • IMDb 5.8
 • 3.566
 • 0
Mr. Nobody (Bay Hiçkimse) Türkçe Dublaj izle
İncele
Mr. Nobody (Bay Hiçkimse) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mr. Nobody izle, Mr. Nobody Türkçe dublaj izle, Mr. Nobody full izle, Bay Hiçkimse izle, Bay Hiçkimse türkçe dublaj izle, Bay Hiçkimse full izle, filminin yönetmenliğini Jaco Van Dormael yaptığını görüyoruz. Filmin konusuna gelecek olursak; 2092 yılında, on sekiz yaşındaki Nemo hayat hikayesini bir muhabire anlatıyor. O, açıkça otuzdan azdır, çoğu zaman yalnızca otuz dört yaşında olduğunu düşünür. Ancak hikayesi şu anki gerçek yaşına odaklandıktan sonra daha kafa karıştırıcı hale geliyor. Yaşamındaki üç ana noktada hayatını anlatıyor: dokuz yaşında (ebeveynleri boşandığında), on altı yaşında ve otuz dört yaşında. Hikayenin kafa karıştırıcı yanı, her yaştan bir kararın hareketi ile rotasını değiştiren alternatif yaşam yollarını anlatmasıdır. Bir yaşam yolunda nihayetinde, gençken Stefano adında bir erkeğe sahip olduğu karşılıksız sevgiyi asla geçemeyen depresif bir kadın olan Elise ile evlenir ve Nemo'dan öldüğü zaman küllerini Mars'a dökeceğini söyledi. İkinci bir yaşam yolu onu Jean ile evlendirdi. Yaşamları lüks ama aynı zamanda son derece sıkıntılardan biri. Ve üçüncü bir yaşam yolunda, üvey kız kardeşi Anna'yla birlikte yakıcı bir romantizm yaşadı.
 • IMDb 7.8
 • 1.800
 • 0
Nobel Adayının Karısı – (The Wife) Türkçe Dublaj izle
İncele
Nobel Adayının Karısı – (The Wife) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Nobel Adayının Karısı türkçe dublaj izle, Nobel Adayının Karısı izle, Nobel Adayının Karısı hd izle, The Wife izle, Nobel Adayının Karısı full izle filminin konusuna gelecek olursak; Bazıları bilir ki çoğu başarılı erkeğin arkasında mükemmel bir kadın vardır. Yaşının büyük olmasına rağmen hala dinamik, akıllı ve güzel olan Joan, 40 yıllık evlilik süre zarfında eşi için her şeyi yapan bir bayandır. Kendi de çok yeteneklidir fakat kendi yeteğini hiçe sayıp eşinin edebi kariyeri için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Fakat Bu süre zarfında eşinin sadakatsizliklerini ve bahanelerini de görmezden gelmek zorunda kalır. Ama herkesin bir sabır noktası var. Joan eşini nobel ödülü almaya giderken bırakmaya karar kılar. ..
 • IMDb 7.3
 • 2.542
 • 0
Close Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
Close Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Dublaj
Close izle, Close full izle, Close türkçe dublaj izle, Close hd izle, Close 2019 izleZengin bir servetçiyi gözetmekle görevlendirilen terörle çaba uzmanı olan Sam’in öyküsünü mevzu ediyor. Genç bir bayan olan Sam, zaferli bir terörle çaba uzmanıdır. Ancak o, kendisine verilen yeni misyonu bu zamana kadar yaptığı işlere göre oldukça basit bulur. Zengin bir iş adamı ölüm edince işletmenin başına onun genç kızı Zoe geçer. Tüm gözler artık Zoe’nin üzerindedir. Bu surattan Sam, genç varisi gözetmekle görevlendirilir.
 • IMDb 5.6
 • 2.445
 • 4

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle