mega sözlük
Türkiye
Arada Yerli Film izle
İncele
Arada Yerli Film izle
Yerli Film
Arada izle,Ozan, İstanbullu genç bir punk’tır. Kaliforniya’da albüm çıkarmayı düşler. Babası Altan, darbe girişimi ile kariyerinin sona erdiği eski bir müzisyendir. Ozan’ın doğum gününde, Ozan’ın geleceği hakkında ateşli bir tartışmaya girerler ve Ozan evini terk eder. Kaset dükkanı sahibi arkadaşı Deniz, Ozan’a ertesi sabah Kaliforniya’ya giden bir gemi bileti hakkında bilgi verir. Ozan ve kız arkadaşı Lara; ev partilerinden, hurdalıkta yer alan çılgın disko mekanlarına, nargile bar'dan birçok yere kadar tüm şehirde bileti ararlar. İyi seyirler dileriz...
 • 87dk
 • 1.156
 • 0
Astral Seyahat Yerli Film izle
İncele
Astral Seyahat Yerli Film izle
Yerli Film
Astral Seyahat izleRuhun bedenden bir süreliğine ayrılacak olması ve bu sırada yaşamış olduğu deneyimleri ifade edecek olan astral seyahatin konu almış olduğu bu filmin yönetmen koltuğunda, yazıp yönetecek olduğu Lanetli Anahtar ve Kâfir filmlerinden tanıyacak olduğumuz Hasan Gökalp yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.
 • 2.968
 • 3
Enes Batur 2 Yerli Film izle
İncele
Enes Batur 2 Yerli Film izle
Yerli Film
Enes Batur 2 izleYoutube hesaplarından paylaşılmış olduğu eğlenceli ve komik videolar ile beraber popülerleşecek olan Enes Batur'un rol almış olduğu "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" filminin devam filmi olarak çıkacak olan bu film, Komedi tarzında ki bu filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Medya üstlenmektedir. İlk filmde içine kapanık, utangaç, çevresi tarafından dışlanacak olan bir çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma hikayesi konu alınmıştır. İyi seyirler dileriz.
 • 1.312
 • 2
Görülmüştür Yerli Film izle
İncele
Görülmüştür Yerli Film izle
Yerli Film
Görülmüştür izleFotoğrafta görmüş olduğu bir kadını takıntı haline getirecek olan genç bir adamın öyküsü konu alınıyor. Zakir, İstanbul’da hayatını sürdürmekte olan cezaevin de memur olarak çalışmakta olan kendi halinde bir adamdır. Hayatını mahkumlar arasına geçirmekte olan Zakir, ceza evinde hükümlülere gelecek olan mektupları okumakla görevlendirilmiştir. Her gelecek olan mektup önce Zakir’in kontrolünden geçmektedir. Mektupta yazılanlar ceza evinin protokollerine göre bir sorun teşkil etmediği taktirde sahibine ulaştırılacaktır. Ceza evine postalanan mektupların kontrol edilecek olduğu bir gün, mektubun bir tanesinin içerisinde bulacak olduğu bir fotoğraf Zakir’in oldukça fazla dikkatini çekecektir. Fotoğraf Selma isminde ki bir genç ve güzel bir kadına aittir. Genç adam bu fotoğraftan fazlasıyla etkilendiği bu fotoğrafı çalmaya karar verecektir. İyi seyirler dileriz.
 • 4.102
 • 10
O İş Bende Yerli Film izle
İncele
O İş Bende Yerli Film izle
Yerli Film
O İş Bende izleKötü bir şekilde iflas edecek olan babasının borçlarını ödeyebilmek için elinden geleni yapan ve bu yolda her türlü maceranın içerisine sokacak olan genç bir adamın hayat öyküsünü konu alıyor. Oldukça varlıklı bir iş adamının oğlu olacak olan Mert'in imrenilecek bir hayatı yaşamaktadır. Her istediğini elde etmekte olan ve sefa içerisinde hayatını sürdürmekte olan Mert'in hayatı, babasının iflas etmesi ile alt üst olacaktır. Üstüne bir de babasının rahatsızlanması her şeyi daha da kötü bir hale sokacaktır. Babasının borçlarını üstlenmek zorunda kalacak olan Mert, borçları ödeyebilmek için kendisini her türlü maceraların içerisine atacaktır. İyi seyirler dileriz.
 • 2.700
 • 4
Hello Kitty Türkçe Dublaj izle
İncele
Hello Kitty Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hello Kitty izleYeryüzünde ki çoğu insan tarafından oldukça fazla sevilen Hello Kitty karakteri hakkında bir filmin yaratılması planlamaktaydı. Bu konuda Hello Kitty'nin haklarını elinden bulundurmakta olan Sanrio firmasından karakterin haklarını talep etmekte olan şirket ise New Line Cinema olacaktır. Milyarlarca dolar değere sahip olacak olan hak talebinin sonrasında çekilecek filmin geliştirme aşamasına geçileceği belli oldu. İyi seyirler dileriz.
 • 1.146
 • 0
Kuklalı Köşk: Hırsız Var Yerli Film izle
İncele
Kuklalı Köşk: Hırsız Var Yerli Film izle
Yerli Film
Kuklalı Köşk: Hırsız Var izleErbil büyük bir antikacı dükkanına oyunculuk provası için gidecektir. Okulda Selim sahneye çıkmıştır. Yine kendisini heyecana kaptırıp bocalayacaktır. Selim Hokkabaz'ın da yardımları ile beraber heyecanını yenecektir. Erbil salona gelecektir ve sahneye çıkacaktır. Öğretmen Selim'e sahneden inmemesini söyleyecek ve atışmalarını isteyecektir. Erbil Selim'in üstüne üstüne gidip kukla ile alakalı sorular sormaya başlayacaktır. Selim oldukça fazla köşeye de kalmıştır. Selim Erbil'den kurtulacaktır ve onu her gün bir yerde gördüğünü ima etmeye başlayacaktır. İyi seyirler dileriz.
 • 3.257
 • 37
Kardeşler Yerli Film izle
İncele
Kardeşler Yerli Film izle
Yerli Film
Kardeşler izleAile büyüklerinin ortaklaşa verecek oldukları bir karar ile kız kardeşini tuzağa düşürecek olan Yusuf ve cinayeti işleyecek olan Ramazan, Yusuf’un islah evinden şartlı tahliyesi ile beraber 4 sene sonra tekrar bir araya geleceklerdir… 18 yaşından küçük olan Yusuf, ceza indirimi sebebi ile abisi Ramazan yerine polise teslim edilmiştir. İran yolu üzerindeki aile işletmesi olan tır parkı, vicdan azabı çekmekte ve geçmişte yaptıklarından pişmanlık duymakta olan Yusuf’un yeni hapishanesine dönüşür. Her hareketi ailesi tarafından izlenmektedir. İyi seyirler dileriz.
 • 1.287
 • 1
Mazlum Kuzey 2 Yerli Film izle
İncele
Mazlum Kuzey 2 Yerli Film izle
Yerli Film
Mazlum Kuzey 2 izleMazlum Kuzey'in harekete geçirmeye çalıştıkları oldukça büyük bir hayalleri vardır. Elon Musk'ın uzaya doğru araba yollayacağını öğrenecek olan genç adam, uzaya gidip orada okey masası kurmayı planlamaktadır. Bu sebepten dolayı dünyanın gözü üzerinde olacaktır ve herkes okey kültürünü geliştirebilecektir. Babası Tahir'den kendisine kalacak olan parayı gözünü hiç bir şekilde kırpmadan bu işe yatıracak olan Mazlum Kuzey, vakit kaybetmeden oyuna hakim olacak olan birkaç yakın arkadaşı ile beraber uzaya gideceklerdir. Ancak işler pekde planladıkları gibi gitmediğinde ekip, kendilerini zorlu bir maceranın içerisinde bulacaklardır. İyi seyirler dileriz.
 • 2.533
 • 2
Kapı Yerli Film izle
İncele
Kapı Yerli Film izle
Yerli Film
Kapı izleMidyat kökenli olmakta olan Süryani bir ailenin dramını konu almaktadır. Ahşap ustası olarak hayatını sürdürmekte olan Yakup ile eşi Şemsa, seneler önce Mardin’den Berlin’e göç etmeye karar vereceklerdir. Üç çocukları ve torunları ile beraber Berlin’de hayatını sürdürmekte olan Süryani aile, burada artık düzenlerini kurmuşlardır ve oldukça mutlu bir yaşam sürmektedirler. Ancak bir gün Mardin’den gelecek olan hiç beklenmedik haber ailenin hayatını alt üst edecektir. Telefonda alacak oldukları bu haber yirmi beş sene önce kaybetmiş oldukları oğulları Mikhael ile alakalıdır. Ailenin seneler önce yaşamış olduğu bu büyük acı aldıkları haber ile tekrardan canlanacaktır. Yakup ve Şemsa hiç vakit kaybetmeden Mardin’e doğru yola koyulurlar. İyi seyirler dileriz.
 • 3.082
 • 8
Suç Unsuru Yerli Film izle
İncele
Suç Unsuru Yerli Film izle
Yerli Film
Suç Unsuru izleAynı evi paylaşmakta olan iki yakın dost olan Cemal ve Buğra, Komiser Baran ve takımı tarafından uykularının en güzel saatlerinde kaldırılıp, şüphelisi olacakları bir soruşturmanın tam ortasında yer alınacaktır. İki yakın dost ne olduğunu anlamadan komiser tarafından sorgu altına alınacak olan evleri de kedilerinin izin verecek olduğu ölçüde emniyet güçleri tarafından didik didik aranacaklardır. Celal oldukça fazla çenesi düşük biri olsa bile ve sorularla Baran’ı boğmaktayken, Buğra az konuşacaktır ve ağırkanlı tavırları sebebi ile şüphe uyandırmaya başlayacaktır. İyi seyirler dileriz.
 • 1.415
 • 0
Benden Hikâyesi Yerli Film izle
İncele
Benden Hikâyesi Yerli Film izle
Yerli Film
Benden Hikâyesi izleTürk edebiyatının en usta isimlerinde bir tanesi olan Sait Faik Abasıyanık'ın hayatı ve duygu dolu dünyasını konu almaktadır. Bu filmde, Adapazarı'nda doğacak olan ve ömrünü bir adada geçirmekte olan Sait Faik'in hayat öyküsü, kendi ağzından anlatılarak konu olarak alınıyor. Sait Faik'in lise dönemlerin de yazmış olduğu "İpek Mendil" ile başlamakta olan yazarlık macerasına odaklanacak olan bu belgeselde, yazarın birden fazla hikayesine de yer verilecektir. İyi seyirler dileriz.
 • 1.476
 • 2
Aşgar Cin Vadisi Yerli Film izle
İncele
Aşgar Cin Vadisi Yerli Film izle
Yerli Film
Aşgar Cin Vadisi izleMahsun, keçi çobanlığı ile hayatını sürdürmekte olan genç bir adamdır. Sürekli olarak kabus görmekte olan genç adam, bir gece nasıl olduğunu pek de bilmediği bir şey olarak kendisini Seyit battalgazi Türbesinin avlusunda bulacaklardır. Kulağında sürekli bir ses vardır ve karşısında insana benzemekte olan cinler olduğunu fark edecek olan Mahsun büyük bir korku içerisine kapılacaktır. Yaşamış olduğu bu gerçek ve hayal karışımı olaya anlam vermeye çalışmakta olan Mahsun, zaman geçtikçe birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalmaya başlayacaktır. Her gece evinde uyumakta olan ama farklı yerlerde gözlerini açmakta olan Mahsun, en sonunda büyük bir yol ayrımına gelecektir.
 • 2.516
 • 6
Güven Türkçe Dublaj izle
İncele
Güven Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Güven izleAli ve Meryam dışarıdan bakıldığı zaman oldukça sıradan bir aile gibi gözükmektedirler. Fakat Meryem'in seneler öncesinde aşkından yanıp bittiği ve çocuğunun babası olacak olan Ferit'in geri dönmesi ile beraber, Ali ikisini de bir güven sınavına sokmaya karar verecektir. Meryem minnet ile aşk acısı arasında kalmakta iken Ali'nin güveni epey fazlaca sarsılacaktır. Ferit'in olağanüstü bir şekilde öldürülmesi aralarındaki güvensizliği yükseltecektir ve birbirlerinden şüphelenmeye başlayacaktır.
 • 571
 • 0
Sokağın Çocukları Yerli Film izle
İncele
Sokağın Çocukları Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Sokağın Çocukları izleDram kategorisinde yer almaktayken "Sokağın Çocukları" isminde ki filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Faik Ahmet Akıncı yer almaktadır. Filmin senaryosunu ise yönetmen Akıncı ile Kasım Uçkan kaleme beraber almaktadırlar. İyi seyirler dileriz.
 • 1.388
 • 0
Y Köyü Türkçe Dublaj izle
İncele
Y Köyü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Y Köyü izleBu korku ve gerilim dolu cin filminin yönetmeni olarak karşımıza Batuhan Gündüz ve Onur Ertuş çıkacaktır korku türündeki bu filmin kadrosunda da yine yönetmenler ile beraver Mustafa Yıldız, Yiğit Pelik, Tugay Kurt gibi ünlü isimlerde yer almaktadır. Bu film sinema tarihinin en iyileri arasında yer alabilmek için hazırlan maktayken bu filmi sitemiz üzerinden full hd olarak takılmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
 • 1.604
 • 0
Fecaat Âlemi: Kasem Yerli Film izle
İncele
Fecaat Âlemi: Kasem Yerli Film izle
Yerli Film
Fecaat Âlemi: Kasem izleÜlkemizin güzel şehirlerinden bir tanesinde geçmekte olan olaylar silsilesini izlemekteyken tüyleriniz diken diken olacaktır ve korkuyu her an bedeninizde hissedeceksiniz. Sırdan bir gezinti gibi ve turistlik bir tur gibi başlayacak olan film bir anda olağanüstü olayların yaşanmaları ile farklı bir boyut kazanacaklardır. İki geç erkek ve üç kızdan oluşacak olan arkadaş gurubu şehir, şehir başlamış oldukları turistik gezinin Aydın da değişeceğini bilemezlerdi.
 • 1.199
 • 0
Bir Dilek Tut Yerli Film izle
İncele
Bir Dilek Tut Yerli Film izle
Yerli Film
Bir Dilek Tut izle12 yaşlarında ki Berke dileklerin ne denli gerçekleştiğini araştırmaya koyulmaya başlayacaktır. Dileklerini kaplumbağasının gerçekleştirmiş olduğunu görecek olan Berke, kaplumbağasını kaybetmiş olduğundan süper güçleri ile beraber öz güvenini de kaybetmeye başlayacaktır. Annesi kötü bir şekilde hastalanacaktır ve onun iyileşebilmesi için dilek dileyecektir. Neyse ki dedesi ona gerçekten kalbten isteyecek olduğu dileklerin gerçekleştiğini öğretmeye çalışacaktır.
 • 1.296
 • 1
Öldür Beni Sevgilim Yerli Film izle 2019
İncele
Öldür Beni Sevgilim Yerli Film izle 2019
Yerli Film
Öldür Beni Sevgilim izleOkan ile Demet, 5 senedir evli olan bir çiftler arasındadır. Ancak beraber geçirmiş oldukları senelere rağmen ilişkileri pek de iyi geçmemektedir. İkilinin aşkı masallarda ki aşklar gibi başlamışken, büyük heyecanlarla devam ederek mutlu sona ulaşmışlardır. Ancak evliliğin sonrasında hayatları monotonlaşmaya başladıkça, çiftin içerisinde ki o heyecan duygusu da ölmeye başlayacaktır. 5 senenin sonunda ikili adeta birbirinden sıkılmış bir hale gelecektir. Farklı hayatlar isteyecek olsalar bile bunu dile getiremeyecek olan ve ses çıkartmayan, içten içe birbirlerine karşı nefret duymaya başlayan genç çift, evlilik yıl dönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olacaklardır. Yaşanmış olan bir yanlışlık sonucunda 5 senelik karı-koca birbirlerini öldürmeye karar vereceklerdir.
 • 9.747
 • 70
Hep Yek 3 Yerli Film izle
İncele
Hep Yek 3 Yerli Film izle
Yerli Film
Hep Yek 3 izleDaha önceden cezaevine girmiş olan Aktan ve Gürkan'ın peşine mafya düşmüşken, kendilerini İstanbul'un en büyük tarihi eser kaçakçısı Bilal Özkök'ün evinde vermiş olduğu yılbaşı partisinde bulmalarıyla olaylar iyiden iyiye karışmaya başlayacaktır.
 • 3.650
 • 4
Marid Yerli Korku Filmi izle
İncele
Marid Yerli Korku Filmi izle
Yerli Film
Ayla (Gülseven Yılmaz) kocası Serkan (Özgür Özberk) ile mutlu bir çifttir. Ayla 11 yaşlarında (Kayra Simur) öteki alemden gelen bir varlığın musallat olması ile kabus dolu bir üç gün yaşamıştır. O günlerden bu günlere en önemli koruyucusu olan muskasını önceki gün yitirdiği için kendini korumasız ve çaresiz hissetmektedir. Serkan yeni bir muska yazması ve Ayla’yı rahatlatması için bu mevzularda adı malum İzzet Hoca’yı (Ufuk Aşar) o akşam eve çağrı eder. Akşam yakın dostları Meltem (Serap Üstün) ve Cem de (Taner Ertürkler) geleceklerdir. Ayla’nın yine başlamış olan kabusları ile her insanın aynı gece Ayla ve Serkan’ın evinde yaşayacağı kabus dolu dakikalar öteki alemden gelen varlığın gücünü ve zalimliğini herkese gösterecektir.
 • 1.896
 • 2

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle