Fransa
Fransa’da Bir Mevsim Türkçe Dublaj izle
İncele
Fransa’da Bir Mevsim Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Fransa’da Bir Mevsim izle,Orta Afrika Cumhuriyeti içerisinde büyük bir bölgede savaştan kaçmakta olan ve Paris’e gelecek olan iki kardeşten normal şartlarda öğretmen olarak hayatını sürdürmekte olan Abbas manavlık, felsefe profesörü olarak hayatını sürdürmekte olan Etienne ise gece bekçiliği yaparak hayatını sürdürmektedir. Her bir an polis tarafından ele geçirilmekte olan sınır dışı edilme korkusu ile hayatlarını sürdürmekte olan kardeşler korku ve belirsizlik üzerine yeni bir hayat inşa edebilmek için çalışırken ellerinden gelebilecek en iyi şeyin onurlarını korumak olduğunu öğreneceklerdir.İyi seyirler dileriz...
 • 100dk
 • 376
 • 0
Burn Out Türkçe Dublaj izle
İncele
Burn Out Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Burn Out izleTony'nin tek bir hayali vardır o da dünya çapında herkes tarafından bilinen bir motosiklet yarışçısı olabilmektir. Tony oldukça hırslıdır ve aynı zamanda da korkusu olmayan bir yarış severdir. Yani hız yapmak Tony için korku değil bir yaşam tarzı haline gelmiştir. İyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 548
 • 0
Sauvage Türkçe Altyazılı izle
İncele
Sauvage Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Sauvage izleSevmeye ve sevilmeye oldukça aç olan bir genç adam için hiç tanımamış olduğu adamların kollarında geçirmekte olduğu küçücük şefkat anları bile oldukça değerlidir. Bu dünya ve içerisindekiler değer vermiş olduğu şeyler için hiçbir şey onun gözünde. Seks işçiliği onun için sadece özgürlüğü ve sevgiyi yakalayabilmek için büyük bir araç haline gelmiştir. İyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 719
 • 0
My Favourite Fabric Türkçe Dublaj izle
İncele
My Favourite Fabric Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
My Favourite Fabric izleŞam, İlkbahar 2011. Devrimin başlangıç tarihidir. Nahla 25 yaşlarında gen bir kadın, Amerika Birleşik Devletlerinde bir Suriyeli göçmen olarak hayatını sürdürmekte olan Samir ile düzenlecek oldukları evliliğiyle özgürlük isteği ve ülkeden ayrılma umudu arasında kaybolup gidecek olan 25 yaşlarında genç ve güzel bir kadın. Bu film sinema tarihinin en iyileri arasında yer alabilmek için hazırlan maktayken bu filmi sitemiz üzerinden Full HD olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile takılmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
 • 1.460
 • 5
Acemi Kaşifler Türkçe Dublaj izle 2019
İncele
Acemi Kaşifler Türkçe Dublaj izle 2019
Türkçe Dublaj
Acemi Kaşifler izleQuebec City, 1956 senesinde. Ebulli doğup büyümüş işinde daha henüz toy olan dedektif Nelly Maloye karşımızda, yerel bir üniversitedeki antropolojide oldukça iddialı bir araştırma asistanı olarak hayatını sürdürmekte olan Simon Picard ile beraber yanlışlık ile yoldan geçecektir. Zafer aramakta olan bir hayırsever tarafından desteklenecek olan sezgisel ama düzensiz Nelly ve Oldukça, takıntılı olan Simon, Abominable Snowman'ın varlığını kanıtlayabilmek için kararlı vahşi bir maceraya atılacaklardır. Bu film sinema tarihinin en iyileri arasında yer alabilmek için hazırlan maktayken bu filmi sitemiz üzerinden Full HD olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile takılmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
 • 757
 • 0
Çifte Hayat Türkçe Dublaj izle
İncele
Çifte Hayat Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çifte Hayat izleDijital ekonomi ile beraber yeryüzünün en hızlı değişimine uğrayacak olan ve hayatlarımızda ki büyük etkisini en güzel edebiyat üzerinden mizahi ve ironik bir şekilde bir araya getirerek konu almaktadır. Bu film sinema tarihinin en iyileri arasında yer alabilmek için hazırlan maktayken bu filmi sitemiz üzerinden full hd olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile takılmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
 • 810
 • 0
The Tower Türkçe Dublaj izle 2019
İncele
The Tower Türkçe Dublaj izle 2019
Türkçe Dublaj
The Tower izleGünümüz zamanlarında ki Beyrut’u. 11 yaşların olan Filistinli Warai, hayata gelmesinden bu yana evlerin yıllar boyunca üst üste kurulacak olduğu küçük bir mülteci kasabasında ailesi ile beraber hayatını sürdürmektedir. Oldukça fazla sevmiş olduğu büyük babası Sidi, 1948 yılında evlerinde kovulmasının üzerine kampa yerleştirilmiş olan ilk insanlardan bir tanesidir. Umudunu yitirmiş olduğu bir gün büyük babası Warai’ye Galile’deki terk etmek zorunda kalmış olduğu eski evinin anahtarını verecektir. Bu film sinema tarihinin en iyileri arasında yer alabilmek için hazırlan maktayken bu filmi sitemiz üzerinden full hd olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile takılmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
 • 531
 • 0
Seninle Başım Dertte Türkçe Dublaj izle
İncele
Seninle Başım Dertte Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Seninle Başım Dertte izleFransa’nın güney kesiminde küçük bir sahil kasabasında geçmekte olan bu filmde; Yvonne, bütün herkesin gözünde kahraman olan komiser eşinin ölümünün ardından onun aslında yoz bir polis olduğu ortaya çıkacaktır. Dahası, Antoine isimli masum birinin 8 sene hapis cezası almasına bu durum sebep olmuştur. Yvonne, hapisten çıkartılacak olan Antoine’a kendini eskort olarak tanıtacaktır ve bir şekilde hayatı alt üst olmuştur, biraz da ruhsal dengesini kaybetmiş bu adama yardımcı olabilmek için elinden gelen herşeyi yapacaktır. İyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.8
 • 1.518
 • 2
Ölümcül Oyunlar Filmi – 2007
İncele
Ölümcül Oyunlar Filmi – 2007
Türkçe Dublaj
Ölümcül Oyunlar Filmi , Funny Games U.S. Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 6.5 İMDB puanlı filmin yönetmeni Michael Haneke , Ölümcül Oyunlar Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Ann, George ve oğulları Georgie kısa bir tatil için göl kenarındaki yazlık evlerine giderler. Vardıklarında komşuları Fred ve Eva’de bir gariplik sezerler. Ertesi sabah golf oynamak üzere sözleşmişlerdir. George ve Georgie yelkenli teknelerini tamir ederken, Ann de yemek yapmaya koyulur. Bu sırada Eva’ların misafiri olarak tanıştıkları genç ve kibar görünümlü Peter Ann’den yumurta istemey gelir. Birden, Peter’ın içeriye nasıl girdiği konusunda şüphelenen Ann yumurtaları vermekte tereddüt yaşar ve bu, aile için gerilim dolu saatlerin başlangıcı olur.
 • 111dk
 • IMDb 6.5
 • 1.495
 • 0
Esrarengiz Sevgili Filmi – L’annulaire 2005
İncele
Esrarengiz Sevgili Filmi – L’annulaire 2005
Türkçe Dublaj
Esrarengiz Sevgili Filmi – L’annulaire 2005 Türkçe Dublaj izle , 6.2 İMDB puanlı filmin yönetmeni Diane Bertrand , Esrarengiz Sevgili Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :20 yaşındaki Iris, bir meşrubat fabrikasının dolum hattında çalışmaktadır. Bir gün, yüzük parmağının bir kısmını iş kazası sonucu kaybedince işten ayrılmak zorunda kalır. Hem yeni bir iş bulma, hem de bu şehirdeki kötü anılarını unutmak için, bir liman şehrine taşınır ve hemen iş aramaya koyulur. Bir süre sonra, ilginç bir laboratuarda asistanlık işi bulur. Laboratuar, müşterilerine kurtulmakta güçlük çektikleri eşyaları saklayarak hizmet etmektedir. Iris’le laboratuarı işleten adam arasında gizemli ve tutkulu bir ilişki başlayacaktır.
 • 104dk
 • IMDb 6.2
 • 1.695
 • 0
Dogville Filmi – 2003
İncele
Dogville Filmi – 2003
Türkçe Altyazı
Dogville Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 8.2 İMDB puanlı filmin yönetmeni Lars von Trier , Dogville Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :30’ların Amerika’sında Rock dağlarında bir kasabadayız. Peşindeki gangsterlerden kaçan güzeller güzeli Grace, bir kasabaya sığınmak zorunda kalır. Kadına acıyan kasaba halkı, başlangıçta iyi niyetlerle kadına sahip çıkar ve arasına alır. Fakat kadının konumunun kendileri açısından da bir tehlike arz etmesiyle, aralarındaki ilişki farklı boyutlar kazanmaya başlayacaktır. Grace, kasabalının öteki yüzünü görmeye başlar ve çaresizliği bir kurban konumu almasına neden olur.
 • 178dk
 • IMDb 8.2
 • 2.678
 • 0
Mavi En Sıcak Renktir Filmi – 2013
İncele
Mavi En Sıcak Renktir Filmi – 2013
Türkçe Dublaj
Mavi En Sıcak Renktir Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.5 İMDB puanlı filmin yönetmeni Abdellatif Kechiche , Mavi En Sıcak Renktir Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Kendisinden yaşça büyük bir kadına aşık olduktan sonra hayatı değişen 15 yaşındaki bir genç kızı anlatan 2013 yapımı Abdellatif Kechiche filmi. Julie Maroh’un Mavi Melek adlı çizgi romanından uyarlandı. Film 66. Cannes Film Festivali’nde en iyi filme verilen Altın Palmiye Ödülü’ne layık görüldü. Eleştirmenlerden çok olumlu yorumlar alan Mavi En Sıcak Renktir filmi, 2013 Kasım ayında Türkiye’de de gösterime girdi.
 • 179dk
 • IMDb 7.8
 • 4.295
 • 0
Çevirmen Filmi – The Interpreter 2005
İncele
Çevirmen Filmi – The Interpreter 2005
Türkçe Dublaj
Çevirmen Filmi – The Interpreter 2005 Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 6.4 İMDB puanlı filmin yönetmeni Sydney Pollack , Çevirmen Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Birleşmiş Milletler’de tercüman olarak çalışan Silvia Broome tesadüf eseri Afrikalı bir devlet başkanına suikast düzenleneceğini duyar. Otoritelere haber verince Amerikan Gizli Servisi’nden Tobin Keller olayı incelemekle görevlendirilir. Keller, olayı inceledikçe Broome’un hikâyesinde bazı tutarsızlıklar görür ve genç kadını incelemeye başlar. Broome ise bu sırada suikastçilerin hedefi haline geldiğini anlar. Keller’a masumiyetini kanıtlamak, kendi hayatını kurtarıp bir cinayeti engellemek için zamanla yarış başlamıştır.
 • 128dk
 • IMDb 6.4
 • 688
 • 0
Cesaretin var mı Aşka? Filmi – 2003
İncele
Cesaretin var mı Aşka? Filmi – 2003
Türkçe Dublaj
Cesaretin var mı Aşka? Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.7 İMDB puanlı filmin yönetmeni Yann Samuell , Cesaretin var mı Aşka? Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Annesi kanser ve ölmek üzere olan Julien Janvier ve göçmenliğin zorluğu ile başa çıkmaya çalışan Sophie Kowalsky arasında özel bir bağ vardır. Bu bağ oynadıkları cesaret oyunu sayesinde güçlenmektedir. Oyun icabı her biri sırasıyla, diğerine cesaret gerektiren, sınava sütyenle gitmek, okulun en sert çocuğunu tokatlamak gibi, zorlu görevler vermektedir. Zamanla hayatın zorlukları da bu oyunun bir parçası haline gelmektedir. Bu oyun iki arkadaş arasında büyük bir aşkı alevlendirirken aynı şekilde birbirlerine kavuşmalarına da engel olmaktadır. Filmin ardından iki başrol oyuncusu Marion Cotillard ve Guillaume Canet gerçek hayatta da birlikte olmaya başladılar.
 • 93dk
 • IMDb 7.7
 • 750
 • 0
Hayaletli Ev Filmi – 2013
İncele
Hayaletli Ev Filmi – 2013
Türkçe Dublaj
Hayaletli Ev Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 5.9 İMDB puanlı filmin yönetmeni Vincenzo Natali , Hayaletli Ev Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Lisa 16. yaş gününe 1 gün kalan geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybeder, ancak artık bir ölümsüz olmuştur. Lisa ailesiyle birlikte hayatını kaybetmiştir ancak lisa o günü hergün defalarca tekrar tekrar yaşamaktadır. İlerleyen günlerde Lisa bir varlık tarafından izlenildiğini hissetmeye başlar. Lisa evin bir zamanlar genç kızları kaçırıp kalıntılarını gizli bir kalorifer dairesine saklayan seri katile ait olduğunu öğrenir. Bu katil ölünce, “Haunter” olmuştur; yani yaşayanları ele geçirme yeteneğine sahip güçlü ve kötü bir ruh.
 • 97dk
 • IMDb 5.9
 • 545
 • 0
Herkes Biliyor Filmi – 2018
İncele
Herkes Biliyor Filmi – 2018
Türkçe Altyazı
Herkes Biliyor Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.1 İMDB puanlı filmin yönetmeni Asghar Farhadi , Herkes Biliyor Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Çocukları ve eşiyle birlikte Buenos Aires’ta yaşayan Laura , bir düğün sebebiyle kısa bir ziyaret için memleketi İspanya’ya gelmiştir. Burada yıllar sonra yeniden gördüğü insanlar ve eski sevgilisi yüzünden nostalji yaşamaktadır. Fakat bir gece kızı Irene’nin aniden ortadan kaybolması, geçmişiyle yüzleşip bir suçlu aramasına neden olur. Laura’ya kızını araması için yardım eden kişi, gençlik aşkı Paco’dur. O gece olup bitenler Laura ve Paco’nun hayatını geri dönülmeyecek şekilde değiştirecektir. İranlı yönetmen Ashgar Farhadi’nin İspanyolca dilinde çektiği ilk film olan Herkes Biliyor, Cannes Film Festivali’nin açılış filmi olarak prömiyer yapmıştı.
 • 132dk
 • IMDb 7.1
 • 781
 • 0
Aşkım Filmi – Cheri 2009
İncele
Aşkım Filmi – Cheri 2009
Türkçe Dublaj
Aşkım Filmi – Cheri 2009 Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 6.1 İMDB puanlı filmin yönetmeni Stephen Frears , Aşkım Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :1920′li yılların Paris’inde nüfuzlu kişilerle birlikte olarak hayatını kazanan Madame Peloux’un oğlu Cheri kendinden yaşça büyük bir kadınla birlikte olmaktadır. Madam’ın meslektaşı olan Lea de Lonval, Cheri’ye aşkı ve onun nasıl ifade edileceğini göstermektedir.  
 • 86dk
 • IMDb 6.1
 • 3.394
 • 0
Cehennemden Kaçış Filmi – Inferno 2017
İncele
Cehennemden Kaçış Filmi – Inferno 2017
Türkçe Dublaj
Cehennemden Kaçış Filmi – Inferno 2017 Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 3.7 İMDB puanlı filmin yönetmeni Eric Summer , Crystal Inferno Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Bir gökdelende çıkan yangın sonucu yüzlerce insan gökdelende mahsur kalır. Tom ve Brianna bir gökdelenin 60. Katında boşanma avukatlarıyla görüşürken çocukları Ben ve Anne’de 20. katta asansörde kalırlar. Gaz kaçağından dolayı yangın çıkar ve çocuklar asansörde mahsur kalırlar. Boşanma kağıtlarını imzalamak üzere olan Tom ve Brianna, çocuklarını kurtarmak için birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Aynı zamanda mühendis olan Brianna, kontrolden çıkan bu yangını durdurmanın bir yolunu bulabilecek midir?
 • IMDb 3.7
 • 698
 • 0
Mauvaises herbes Filmi – 2018
İncele
Mauvaises herbes Filmi – 2018
Türkçe Altyazı
Mauvaises herbes Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.2 İMDB puanlı filmin yönetmeni Kheiron , Mauvaises herbes Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Geçmişi nedeniyle sorunlar yaşayan ve manevi annesiyle birlikte ufak tefek dolandırıcılıklar yapan bi üçkağıtçı, kendini bir anda zeki öğrencilerden oluşan bir sınıfa akıl hocalığı yaparken bulur.
 • 100 Dak.
 • IMDb 7.2
 • 493
 • 0
Bakıcının Böylesi 2 Filmi – 2015
İncele
Bakıcının Böylesi 2 Filmi – 2015
Türkçe Dublaj
Bakıcının Böylesi 2 Filmi Babysitting 2 Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 6.4 İMDB puanlı filmin yönetmeni Philippe Lacheau, Nicolas Benamou , Bakıcının Böylesi 2 Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Franck, kız arkadaşı Sonia ve ilk filmden de tanıdığımız yakın arkadaşları hep birlikte Brezilya tatiline çıkarlar. Franck, arkadaşları, iki kız ve Sonia’nın büyükannesi bir mağarayı gezmek için ayrılırlar ancak herşey ters gider ve çılgın maceralar başlar.
 • 93dk
 • IMDb 6.4
 • 657
 • 0
Bakıcının Böylesi 1 Filmi – 2014
İncele
Bakıcının Böylesi 1 Filmi – 2014
Türkçe Dublaj
Bakıcının Böylesi Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 6.8 İMDB puanlı filmin yönetmeni Nicolas Benamou , Bakıcının Böylesi Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Marc, bakması için bir günlüğüne oğlu Remyi, Francke bırakır. Franck bu haftasonu 30 yaşına basacaktır. Remy ise inanılmaz kaprisli bir çocuktur. Ertesi gün Marc ve karısı, polisten gelen bir telefon ile uyanırlar. Remy ve Franck kayıptır ve ev yerle bir haldedir. Polis evde bir kamera bulur. Kamera, bir önceki günden kayıt yapmaya başlamıştır. İlk görüntüler ise evdeki çılgın bir partiye aittir
 • 85dk
 • IMDb 6.8
 • 612
 • 0

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle

best10
wp cache
film izle
full hd film izle
istanbul escort bayan
eskort
escort bayan ankara
cialis fiyat
candostum.net
erotik film izle