mega sözlük
Belgium
Climax izle
İncele
Climax izle
Türkçe Altyazı
Climax izle, Gerçek bir hikayeden esinlenerek "rüya ve kabuslarını" beyaz perdeye yansıtacak olan Noé, son filminin merkezine bu kez dansçıları alacaktır. "Cehennem vari bir sinemasal dans partisi" olarak tanımlanan Climax, gösterileri için hazırlanan bir dans grubunu izliyor. filmdirizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 95
 • IMDb 7.1
 • 428
 • 0
Kod Adı Hummingbird izle
İncele
Kod Adı Hummingbird izle
Türkçe Altyazı
Kod Adı Hummingbird izle, Vincent ve Anton kuzenler, kazanmanın çok küçük süreler ile ölçülmüş olduğu yüksek kazançlı borsa piyasasında çalışmaktadırlar. Hayalleri Kansas ve New Jersey aralarında düz bir fiber optik kablo hattı oluşturmak ve bu iş üzerinden milyonlarca dolar para kazanmaya çalışacaklardır, Ancak girmiş oldukları bu yolda birçok engel ile karşı karşıya kalacaklardır. filmdirizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 111
 • IMDb 6.5
 • 482
 • 0
The Hummingbird Project izle
İncele
The Hummingbird Project izle
Türkçe Altyazı
The Hummingbird Project izle, Vincent ve Anton kuzenler, kazanmanın milisaniyeyle ölçüldüğü yüksek miktarlı borsa piyasasında yer almaktadırlar. Hayalleri Kansas ve New Jersey arasında düz bir fiber optik kablo hattı oluşturmak ve milyonlarca dolar para kazanmaktır, Ancak girdikleri bu yolda birçok engelle karşılaşacaklardır. filmdirizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 111
 • IMDb 6.5
 • 338
 • 0
The Mustang izle
İncele
The Mustang izle
Türkçe Altyazı
The Mustang izle, Roman Coleman mahkumiyet almış ve bu mahkumluğu üzerine giymiş bir suçludur ve vahşi atların eğitimlerini içermekte olan bir programa katılarak içerisinde ki şiddet duygusunu dışarı çıkartmaya çalışmasını izleyeceğiz. Geçmiş zamanlarında işlemiş olduğu tüm suçlardan ötürü pişmanlık duymakta olan genç adam Nevada’da yer almakta olan bir hapishanede yer almaktadır. Roman hapse gittikten sonra tüm dünya ile bağını koparacaktır ve geçmişte yapmış olduğu hataları düzeltmek isteyecektir. filmdirizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 96
 • IMDb 7.2
 • 495
 • 0
Rahat Bir Nefes izle
İncele
Rahat Bir Nefes izle
Türkçe Altyazı
Rahat Bir Nefes izle, İzlanda’da hayatları kötü ve oldukça trajik bir kaç olay ile karşılaşacak olan, Guinea-Bissau’dan gelecek olan bir mülteci ve hayata tek başına bağlı kalmaya çalışmakta olan İzlandalı bir annenin hikayesi gözler önüne serilecektir. filmdirizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 95
 • IMDb 7.8
 • 354
 • 0
Mr. Nobody (Bay Hiçkimse) Türkçe Dublaj izle
İncele
Mr. Nobody (Bay Hiçkimse) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mr. Nobody izle, Mr. Nobody Türkçe dublaj izle, Mr. Nobody full izle, Bay Hiçkimse izle, Bay Hiçkimse türkçe dublaj izle, Bay Hiçkimse full izle, filminin yönetmenliğini Jaco Van Dormael yaptığını görüyoruz. Filmin konusuna gelecek olursak; 2092 yılında, on sekiz yaşındaki Nemo hayat hikayesini bir muhabire anlatıyor. O, açıkça otuzdan azdır, çoğu zaman yalnızca otuz dört yaşında olduğunu düşünür. Ancak hikayesi şu anki gerçek yaşına odaklandıktan sonra daha kafa karıştırıcı hale geliyor. Yaşamındaki üç ana noktada hayatını anlatıyor: dokuz yaşında (ebeveynleri boşandığında), on altı yaşında ve otuz dört yaşında. Hikayenin kafa karıştırıcı yanı, her yaştan bir kararın hareketi ile rotasını değiştiren alternatif yaşam yollarını anlatmasıdır. Bir yaşam yolunda nihayetinde, gençken Stefano adında bir erkeğe sahip olduğu karşılıksız sevgiyi asla geçemeyen depresif bir kadın olan Elise ile evlenir ve Nemo'dan öldüğü zaman küllerini Mars'a dökeceğini söyledi. İkinci bir yaşam yolu onu Jean ile evlendirdi. Yaşamları lüks ama aynı zamanda son derece sıkıntılardan biri. Ve üçüncü bir yaşam yolunda, üvey kız kardeşi Anna'yla birlikte yakıcı bir romantizm yaşadı.
 • IMDb 7.8
 • 1.800
 • 0

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle