1. Sen Olmalısın Filmi İzle – It Had To Be You

  Sen Olmalısın Filmi İzle – It Had To Be You

  1080p Türkçe Dublaj

  Sen Olmalısın – It Had To Be You Filmi İzle, 5.6 imdb puanı alan 2015 yapımı olan, filmin yönetmeni Sasha Gordon konusunda ise :Bir romantik komedi filmine daha hoş geldiniz. Sen olmalısın filminin konusunda Sonia ismindeki güzel kız aynı zamanda şarkı sözü yazarıdır. Onun en büyük hayali ise her zaman lüks bir yaşam ve heyecanlı bir hayat olmuştur. Bir gün ise ansızın kendisine bir evlilik teklifi gelir. Sona adeta iki arada bir derede kalmıştır çünkü eğer evlenirse monoton bir hayatı olacak ancak evli arkadaşları ile beraber daha rahat vakit geçirebilecektir. Yada bu teklifi reddederek o her zamanki hayal ettiği lüks ve heyecanlı yaşamın peşinden koşacaktır. Bakalım Sonia hangi hayatı tercih edecek hep birlikte izleyelim.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.6   803

Background
Sen Olmalısın - It Had To Be You Filmi İzle, 5.6 imdb puanı alan 2015 yapımı olan, filmin yönetmeni Sasha Gordon konusunda ise :Bir romantik komedi filmine daha hoş geldiniz. Sen olmalısın filminin konusunda Sonia ismindeki güzel kız aynı zamanda şarkı sözü yazarıdır. Onun en büyük hayali ise her zaman lüks bir yaşam ve heyecanlı bir hayat olmuştur. Bir gün ise ansızın kendisine bir evlilik teklifi gelir. Sona adeta iki arada bir derede kalmıştır çünkü eğer evlenirse monoton bir hayatı olacak ancak evli arkadaşları ile beraber daha rahat vakit geçirebilecektir. Yada bu teklifi reddederek o her zamanki hayal ettiği lüks ve heyecanlı yaşamın peşinden koşacaktır. Bakalım Sonia hangi hayatı tercih edecek hep birlikte izleyelim.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle