Suzanne Clément

Suzanne Clément
 1. Öbür Parçam Filmi – 2016
  Tüm Bilgiler
  Öbür Parçam Filmi – 2016 2016 filmleri, Dram filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Öbür Parçam Filmi – 2016 The Other Half Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 5.3 İMDB puanlı filmin yönetmeni Joey Klein , The Other Half Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Hayatta en çok değer verdiği insan olan abisi gizemli şekilde ortadan kaybolunca pisikolojik sorunlar yaşamaya başlayan Nickie (Tom Cullen), Emily (Tatiana Maslany) adındaki genç ile ilişkiye başlar. Birbirlerine benzeyen ve sorunları hemen hemen aynı olan iki insanın destansı aşk hikayesini beyaz perdeye taşıyan Öbür Parçam filmi, izleyicisine elindeki değerlerin kıymetini daha iyi anlama fırsatı sunuyor.
  • 2016
  •   Kanada
  • 1080p
  • IMDb 5.3
  • 606
  • 0
  Le jeu Filmi – Saklanacak Bir Şey Yok 2918
  Tüm Bilgiler
  Le jeu Filmi – Saklanacak Bir Şey Yok 2918 2018 Yılı Filmleri, Komedi filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Le jeu Filmi – Saklanacak Bir Şey Yok 2918 Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 6.8 İMDB puanlı filmin yönetmeni Fred Cavayé , Le jeu Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Telefonları masada. En derin sırları bir dokunuş uzaklıkta. Bu gece, ilişkileri pamuk ipliğine bağlı. Bir akşam yemeği partisine biraz renk katmak isteyen eski dostlar, telefonlarına gelen tüm özel mesajları paylaşmayı kabul eder. Bu oyunun sonuçları oldukça feci olacak.
  • 2018
  • Fransa
  • 1080p
  • IMDb 6.8
  • 1.431
  • 0
  Annemi Öldürdüm Filmi – J’ai tué ma mère
  Tüm Bilgiler
  Annemi Öldürdüm Filmi – J’ai tué ma mère 2010 ve Öncesi, Dram filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Annemi Öldürdüm Filmi – J’ai tué ma mère Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 7.5 İMDB puanlı filmin yönetmeni Xavier Dolan , Annemi Öldürdüm Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Cannes’ın en çok konuşulan filmlerinden olan Annemi Öldürdüm, aynı zamanda Kanada’nın Oscar aday adayı oldu. Filmin merkezinde, annesini sevmeyen eşcinsel lise öğrencisi Hubert var. Annesinin düzenbazca manevralarından ve suçluluktan bunalmış, onu küçümsemekten kendini alamıyor. Bu aşk/nefret ilişkisinin kafa karışıklığıyla Hubert ergenliğin gizemlerine sürükleniyor. Henüz yirmi yaşındaki Xavier Dolan yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı ilk filminde son derece açık sözlü.
  • 2009
  •   Kanada
  • 1080p
  • IMDb 7.5
  • 3.194
  • 2

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle

cialis