Freida Pinto

Freida Pinto
 1. Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmi – 2011
  Tüm Bilgiler
  Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmi – 2011 2011 filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 8.3 İMDB puanlı filmin yönetmeni Rupert Wyatt , Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Film, günümüz San Francisco’sunda maymunların zeka gelişimlerini inceleyen bir adamın bu deneyle ilgili tüm tecrübelerini anlatıyor.  İnsanlar ve maymunlar arasındaki savaşta çok önemli bir figür haline gelen genç bir bilim adamı etrafında gelişiyor. Will Rodman (James Franco), maymunlar üzerinde Alzheimer hastalığına çare bulmak için testler yapıyor fakat maymunlardan Ceasar adındaki biri, hızlı gelişim göstermeye başlıyor. Bu yüzden Will, onu kendisiyle birlikte yaşaması ve acımasız doktarlardan korumak için evine götürüyor. Böylece kaçınılmaz maymun devri başlıyor.
  • 2011
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 8.3
  • 681
  • 0
  Ölümsüzler Filmi – Immortals 2011
  Tüm Bilgiler
  Ölümsüzler Filmi – Immortals 2011 2011 filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Ölümsüzler Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 62 İMDB puanlı filmin yönetmeni Tarsem Singh , Ölümsüzler Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Antik Yunan’da geçen filmde, savaşçı prens Theseus kötü güçlere karşı savaş açar; tanrılar ve insanlar, titanlara ve barbarlara karşı mıdır? Mickey Rourke’nin canlandırdığı Titan Hyperion, yıllar sonra insanlığa savaş açar. Savaş Tanrısı Ares tarafından üretilen efsane bir silahın, Epirus Yayı’nın peşindedir. Bu silah, Titanları Tartaruslardan kurtarmaya yarayacaktır, bu silah sayesinde öç alabilecektir. Tanrılar savaşta Hyperionlar ya da insanlık arasında bir seçim yapma yetisine sahip değildirler, taraf tutamamaktadırlar. Tanrıları ve toprağını korumakla görevli olan Theseus’tur ve onu da Zeus seçmiştir. Filmin konusu Yunan mitolojisine dayanmaktadır,
  • 2011
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 6.2
  • 605
  • 0
  Uzun Boylu Esmer Adam Filmi – 2010
  Tüm Bilgiler
  Uzun Boylu Esmer Adam Filmi – 2010 2010 ve Öncesi, Komedi filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Uzun Boylu Esmer Adam – You Will Meet A Tall Dark Stranger Filmi Türkçe Dublaj/Altyazılı İzle , 6.6 İMDB puanlı filmin yönetmeni Woody Allen , Uzun Boylu Esmer Adam Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Woody Allen bu filmiyle de, ihtiraslarıyla, tutkularıyla, zaaflarıyla, endişeleriyle bir grup insanın, tehlikeli olabilecek sıkıntılarının öyküsünü anlatıyor.Sally’nin annesi 40 yıllık kocası tarafından terkedilince mutluluğa yaşıtı bir sahafta arar. Sanat galerisinde çalışan Saly patronu Greg’e aşkını açamamanın sıkıntısını yaşar. Babası , kendini daha genç hissetmek için hediyeye boğduğu genç bir fahişeyle ikinci evliliğini yapar, kaçınılmaz olarak boynuzlandığına tanık olur. Roy karşı pencere komşusu Dia’ya aşık olur, karşılık bulunca da karısını terkeder.
  • 2010
  • ABD,İspanya
  • 1080p
  • IMDb 6.6
  • 499
  • 0
  Milyoner Filmdir İzle – Slumdog Millionaire 2008
  Tüm Bilgiler
  Milyoner Filmdir İzle – Slumdog Millionaire 2008 2010 ve Öncesi, Dram filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Milyoner Filmdir İzle – Slumdog Millionaire 2008, 8.0 imdb puanı alan yapımı olan, filmin yönetmeni konusunda ise : Jamal Malik Mumbai’nin gecekondu mahallelerinden birinde yaşayan 18 yaşında bir yetimdir. Hindistan’da katıldığı bir bilgi yarışmasında 20 milyon rupe kazanmasına sadece bir adım kalmıştır.Şovun o gecelik bitmesinin ardından Jamal, eğitimsiz olan birinin bu kadar büyük başarıyı ancak hile yoluyla gösterebileceğinden şüphelenilip tutuklanır. Ama yarışmadaki her sorunun cevabıyla o gece Jamal’ın inanılması zor gerçek hikayesi ortaya çıkacaktır. Fakat sadece bir soru gizemini korur.
  • 2008
  •   İngiltere,ABD
  • 1080p
  • IMDb 8.0
  • 579
  • 0

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle

cialis