1. Kapı Yerli Film izle

  Kapı Yerli Film izle

  1080p Yerli Film

  Kapı izle
  Midyat kökenli olmakta olan Süryani bir ailenin dramını konu almaktadır. Ahşap ustası olarak hayatını sürdürmekte olan Yakup ile eşi Şemsa, seneler önce Mardin’den Berlin’e göç etmeye karar vereceklerdir. Üç çocukları ve torunları ile beraber Berlin’de hayatını sürdürmekte olan Süryani aile, burada artık düzenlerini kurmuşlardır ve oldukça mutlu bir yaşam sürmektedirler. Ancak bir gün Mardin’den gelecek olan hiç beklenmedik haber ailenin hayatını alt üst edecektir. Telefonda alacak oldukları bu haber yirmi beş sene önce kaybetmiş oldukları oğulları Mikhael ile alakalıdır. Ailenin seneler önce yaşamış olduğu bu büyük acı aldıkları haber ile tekrardan canlanacaktır. Yakup ve Şemsa hiç vakit kaybetmeden Mardin’e doğru yola koyulurlar. İyi seyirler dileriz.
  Kapı Yerli Film izle 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      3.811

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 8 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    murat can 24 Nisan 2019 19:06:21

  güzel

 2. avatar
    ADNAN 21 Mayıs 2019 15:34:34

  İnanır ve güzel kadro çekim yeri çok güzel

 3. avatar
    semaakgun 20 Haziran 2019 22:38:31

  acil acilman gerek

 4. avatar
    Selin temiz 2 Temmuz 2019 21:34:31

  Açılırsa izlemeyi düşünüyorum

 5. avatar
    Şenol şensan 24 Temmuz 2019 19:44:33

  Kaliteli ve guzel

 6. avatar
    gülhan 23 Ağustos 2019 15:48:41

  açıll

 7. avatar
    ayusimo 30 Ağustos 2019 22:16:35

  güzeldi

 8. avatar
    ayusimu 30 Ağustos 2019 22:16:56

  güzeldi

Bugün Ne İzlesem?


Günümüzden 25 - 30 yıl öncesinde insanlar televizyon izleme fırsatı yakalayamıyordu. O zamanlardaki teknoloji sadece sayılı kişilerin evlerine televizyon almasına izin veriyordu. O televizyonlarda siyah beyazdı. O zamanlarda insanlar sinema filmlerini sadece yazlık gezici sinemalarda izleme fırsatı buluyordu. Önceden belirlenen sinema filmi belli bir süre yazlık sinemada oynatılır, mahalle mahalle gezdirilen sinemada insanlar film izleme şansını elde ederdi. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile insanlar oturdukları yerden istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik bu filmlerin ses ve görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabiliyoruz. Televizyonda Türkçe Dublaj Film izle seçeneğinin yanı sıra insanlar günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarda bile istedikleri filmi izleyebiliyor. Üstelik filmler isteğe göre Türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Gelişen teknolojinin film dünyasındaki etkisi tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletlerinden film izlemek isteyen kişiler birçok ayrıntıya kendileri karar verebiliyor. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Bunun dışında kişiler yazlık sinemalardaki gibi film seçememe derdinden de kurtuluyor. Çünkü yazlık sinemalarda tek bir film oynardı ve kişiler sadece bu filmi izleyebiliyordu. Ancak günümüzde internet üzerinden kişiler film izlerken izlemek istedikleri türde film seçme şansına sahip. Kişiler sevdikleri tarzda filme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bu konuda film sitelerinde dram, komedi, polisiye, aksiyon gibi daha birçok tür bulunuyor. Kişiler bu kategorilerden istedikleri filme kolay bir şekilde erişebiliyor. İnternet sitesi üzerinden kişiler yüksek ses ve görüntü kalitesi ile film izle seçeneğine ulaşıyor. Üstelik sitelerde güncel filmler listesi de bulunuyor. Bu güncel filmler listesinde izleyiciler filmlere puan veriyor. Bu puanlama sayesinde film seçme konusunda kararsız olan kişiler de daha kolay bir şekilde karar verebiliyor. Üstelik günümüzde film ve yayıncılık sektörlerinin gelişmesi ile birlikte her yaşa uygun filmler kolay bir şekilde bulunabiliyor. Evin çocukları için birbirinden kaliteli animasyon filmler, gençler için fantastik ve aksiyon filmleri yetişkinler içinse romantik ve komedi filmleri gibi seçenekler bulunmaktadır. İletişim: [email protected]


Film izle