Kadınlar Filmi – The Women 2008

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Yorumlarınız bizim için çok değerli! Filmlere yorum yapmayı unutmayın :)
Film Bilgileri

Kadınlar Filmi – The Women 2008 |HD|

  • 4.9/10 226

Kadınlar Filmi Türkçe Dublaj izle veya Altyazılı İzle , 4.9 İMDB puanlı filmin yönetmeni Diane English , Kadınlar Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Mary’nın en yakın arkadaşı stil uzmanı Sylvie Fowler, kusursuz şıklığı ve hızlı işleyen zekası ile mutlu bir bekar ve saygıdeğer kadın magazini CACHET’in baş editörü. Mary ve Sylvie’nin bu sıkı dostluklarına, eksantrik bir anne ve buna ek olarak sürekli çocuk sahibi olmak isteyen Edie Cohen dahil oluyor. Ve son olarakta gruba, insanlara duymak istedikleri son şeyleri rahatlıkla söyleyebilen, büyüleyici kadın avcısı ve mizah deneme yazarı  Alex Fisher katılır.
Ama bu uzun süreli dostluk,  çalkantılı bir döneme girer. Her şey Sylvie’nin Saks Fifth Avenue’deki güzellik salonunda  manikürcü Tanya ile konuşmasıyla başlar.  Dedikoducu Tanya, Crystall Allen isimli zengin avcısı, tezgahtar “fıs fıs kız”ın , evli iş adamı Stephen Haines ile birlikte olduğunu söyler.   Sylvie kendini bir çıkmazın içinde bulur: Acaba en yakın arkadaşı Mary’e kocasının onu aldattığını söylemeli mi? Bu arada babasının yanındaki işinden kovulan Mary de  güzellik salonuna manikür yaptırmaya gider.
Tüm dünyası altüst olan Mary bir karar vermek zorunda kalır. Annesi ve kızıyla birlikte tatile çıkar.
Bu esnada Sylvie de bir tercih yapmak zorunda kalır. Uzun uğraşlar sonunda elde ettiği rüya gibi işi tehlikededir. Kariyerini korumak için dedikodu yazarı Bailey Smith’e zengin bir iş adamıyla evli olan ve bir “fıs fıs kıza” tercih edilen yakın arkadaşı Mary’nın özel hayatını anlatır.
Mary, Sylvie’nin bu ihanetini affetmez ve arkadaşlıkları biter.  Mary düşünmek için kadın sağlık kampına gider ve burada Kontes Miller ile tanışır ve yeni yaşamının ilk adımlarını atar. Mary Haines artık ne istediğini bilen biridir…

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Kategori : 2010 ve Öncesi,Dram filmleri,Komedi filmleri,Türkçe Dublaj Film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz!